LOTY

WIDOKOWE

NIEZAPOMNIANE WIDOKI

Aeroklub Dolnośląski w oparciu o posiadany sprzęt oferuje niezapomniane przeżycia podczas przelotów widokowych w rejonach na przykład Masywu Ślęży czy Zalewu Mietkowskiego. Dzięki wykwalifikowanej załodze każdy przelot jest wydarzeniem zapierającym dech w piersiach. Uczestnicy przelotów mogą z pewnością ufać profesjonalistą i cieszyć się z nowych doświadczeń. Każdy może zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Aeroklub Dolnośląski w swojej ofercie posiada również przeloty trasowe na terenie całego kraju oraz możliwość wykonywania lotów patrolowych. Chętnych zapraszamy do skontaktowania się już dziś!

LOTY ZLECONE

Zdjęcia wykonywane profesjonalnym aparatem pełnoklatkowym

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile trwa lot widokowy?

Lot widokowy uzależniony jest tylko i wyłącznie od życzeń oraz możliwości finansowych naszych Klientów. Najkrótszy lot trwa 5 minut, najbardziej popularny lot około 15 minut. Oczywiście, przeprowadzamy także dłuższe loty w zależności od indywidualnych życzeń Klientów.

Jaki jest koszt przelotu widokowego?

Cena lotów widokowych zależy od ich trasy. W zależności od personalnych marzeń każdego Klienta ostateczna cena będzie inna, dlatego zainteresowane osoby przelotem zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami.

Czy każda osoba może polecieć na lot widokowy?

Prawie każda osoba może polecieć na lot widokowy. Jedynymi ograniczeniami dyskwalifikującymi może być zbyt małe dziecko na przelot samolotem lub osoba, która nie spełnia warunków zdrowotnych, aby podróżować po niebie. Zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt, a z pewnością przedstawimy warunki, jakie trzeba spełnić do lotów widokowych.

Czy można wykonywać zdjęcia podczas lotów?

Tak, każda osoba, która zdecydowała się na przelot widokowy wykonywany przez pilotów Aeroklubu Dolnośląskiego może wykonywać fotografie uwieczniające wspaniałe widoki podziwiane podczas lotu. Istnieje również opcja zamówienia profesjonalnego fotografa.

Gdzie można polecieć w ramach przelotu widokowego?

Trasa przelotu zależy tylko i wyłącznie od życzenia i możliwości finansowych naszego Klienta. Jeżeli daną osobę stać na wyszukaną trasę przelotu to Aeroklub Dolnośląski może podjąć się wykonania takiego lotu.

Jaka trasa widokowa jest najbardziej popularna?

Najczęściej i najchętniej nasi Klienci wybierają 15 minutową wycieczkę: Zalew Mietkowski – Kamieniołom u stóp Ślęży – Sobótka.

Jeżeli następuje zmiana warunków atmosferycznych na niekorzystne czy przelot widokowy jest wtedy możliwy?

Jeżeli następuje gwałtowna zmiana pogody, a warunki atmosferyczne mogą spowodować zagrożenie dla zdrowia i życia naszych Klientów, wtedy przeloty widokowe są odwoływane. W takiej sytuacji można przesunąć przelot na inny termin albo otrzymać zwrot pieniędzy.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z INNYCH LOTÓW