IMPREZY

NA PŁYCIE LOTNISKA

IMPREZY W MIROSŁAWICACH

Aeroklub Dolnośląski z przyjemnością udostępni teren lotniska dla osób, zorganizowanych grup lub firm, które zechciałyby zorganizować imprezę w zaciszu Mirosławic. Jesteśmy otwarci na najróżniejsze propozycje od urodzin, poprzez wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, po ogromne, medialne imprezy organizowane przez firmy czy korporacje. Aeroklub może wynająć na określony czas teren, jednak nie zobowiązuje się do organizacji i przeprowadzania planowanego wydarzenia. Zainteresowanych ofertą wynajmu płyty lotniska na cele imprezy okolicznościowej serdecznie zapraszamy do kontaktu!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy Aeroklub Dolnośląski organizuje imprezy okolicznościowe na lotnisku w Mirosławicach?

Aeroklub Dolnośląski nie podejmuje się organizacji imprez, jednak istnieje możliwość wynajęcia płyty lotniska w celu zorganizowania imprezy po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z osobami decyzyjnymi w tej kwestii. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Czy Aeroklub Dolnośląski narzuca ograniczenia dot. tematyki planowanych imprez?

Imprezy mogą być różnego rodzaju, od bardzo kameralnych po duże, medialne wydarzenia. Rodzaj oraz sposób przeprowadzania imprezy musi być uprzednio zaakceptowany przez właścicieli lotniska oraz to wydarzenie musi być zorganizowane we własnym zakresie.

Jakie są koszty wynajmu płyty lotniska?

Koszty wynajmu lotniska zależą od wielu czynników, dlatego kwestie finansowe rozpatrywane są indywidualnie. Zainteresowane osoby lub firmy zorganizowaniem w Mirosławicach imprezy prosimy o skontaktowanie się z nami, a z chęcią podamy więcej szczegółów w tym zakresie.

Czy Aeroklub oferuje usługi reklamowe?

Aeroklub Dolnośląski nie przewiduje takiej możliwości. Jednak zawsze można zadzwonić i zapytać, ponieważ niektóre potrzeby naszych Klientów jesteśmy skłonni rozpatrzeć indywidualnie.

Czy jest dostęp do punktów sanitarnych podczas imprezy?

Aeroklub Dolnośląski pozostawia wszystkie aspekty związane z przygotowaniem i przeprowadzaniem imprezy w roli jej organizatorów. Aeroklub tylko i wyłącznie wynajmuje teren lotniska na czas imprezy.

Czy na miejscu jest parking?

Tak, na lotnisku jest parking. Na lotnisku jest dużo miejsca do zaparkowania samochodu, jednak przy większych imprezach może być to utrudnione.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z RÓŻNYCH IMPREZ

Zobacz więcej...